büyütmeyi etkinleştirmek için tıkla
Haritalar yükleniyor
Herhangi bir sonuç bulamadık
haritayı aç
Görüntüle Yol Haritası Uydu Hybrid Arazi Konumum Tam Ekran Önceki Sonraki
Gelişmiş Arama

1.000 ₺ arasında 1.000.000 ₺

Bulunanlar 0 sonuçlar. Sonuçlar yüklensin mi ?
Gelişmiş Arama

1.000 ₺ arasında 1.000.000 ₺

bulunanar 0 sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Biz Kimiz?

TÜRK insanının bir yaşam boyu bin bir emek ve zahmetle yapmış olduğu birikimleri değerlendirirken en doğru kararı vermesinde ” CADDE EMLAK ” olarak üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz.

2010 yılında şeffaflık dürüstlük ve güven odaklı prensiplerle yola çıktık . Cadde Emlak Gayrimenkul faaliyetleri ile İnşaat sektöründe yerini almıştır. Değişen ve gelişen ülkemizde, modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur, Cadde Emlak devam eden gayrimenkul ve sektörün güçlü bir çözüm ortağı ve temsilcisi olacak güvenin ve kalitenin simgesi olmuştur.

Müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekle gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, Gayrimenkul yatırımında ilgi ve tercih edilebilir bir firma haline gelmiştir. Artan konut ihtiyaçlarının karşılanması, müşteri taleplerinin yerine getirilmesi ve istenilen konutlara süratli bir şekilde ulaşılabilmesi için Cadde Emlak olarak Gayrimenku alanında faaliyetimiz devam etmektedir.

Gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir. Cadde Emlak pazarladığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında hizmetler sunmaktadır. Cadde Emlak internet servisi ile hayatınızı dahada kolaylaştırır.İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak, satmak ya da kiralamak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.

Evinizi, işyerinizi, arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermekmi istiyorsunuz?

Cadde Emlak güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.

Saygılarımızla…….

Cadde Emlak

ERENKÖY / İSTANBUL